OGŁOSZENIA

Kierownik Działu Edukacyjno-Programowego

Fundacja na Rzecz Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu – instytucja o stabilnej kondycji finansowej i dobrych perspektywach rozwojowych – zatrudni:

kierownika Działu Edukacyjno-Programowego (DEP) na umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pracą działu
  • praca koncepcyjna i realizacja międzynarodowych projektów edukacyjnych
  • reprezentowanie DEP na zewnątrz
  • organizacja wydarzeń kulturalnych i obywatelskich

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe, preferowane kierunki:  pedagogika, historia, politologia i pokrewne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • zdolności organizacyjne i kreatywność
  • biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowym zespole
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, również za granicą)

Podania w języku polskim i angielskim (niemieckim) wraz z kopiami dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje prosimy przesyłać na adres:

Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu

ul. Legionów 11, 32-600 Oświęcim

Tel./fax: 033 / 843 12 11

dworzak@mdsm.pl