A HOUSE TO LIVE
A PLACE TO LEARN

Jesteśmy w Oświęcimiu, żeby przypominać o Auschwitz. Żeby przekonywać, że musimy wyciągać wnioski z przeszłości. Pokazujemy, że Oświęcim może być miejscem spotkań, pojednania i zrozumienia. Jesteśmy w Oświęcimiu, żeby Auschwitz się nie powtórzył.

Spotkanie z Marianem Turskim Komunikat

Szanowni Państwo,

w związku z bardzo dużym zainteresowaniem udziałem w spotkaniu z Marianem Turskim w ramach projektu "Dom według wartości" w dniu 5 października br. i jednoczesnymi, niezależnymi od nas ograniczeniami związanymi z pandemią, informujemy:

W recepcji MDSM od poniedziałku 4 października od godz. 16.00 do wyczerpania można będzie odebrać bezpłatną wejściówkę, która gwarantuje udział w spotkaniu w sali forum. Ilość wejściówek jest ograniczona do 60, co odpowiada limitom sanitarnym publiczności w tej przestrzeni. Informujemy, że grupowy odbiór wejściówek (powyżej 2 na 1 osobę), jak również rezerwacja telefoniczna nie są możliwe.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rezerwacji miejsc poza określonym limitem publiczności na potrzeby własne.

Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo pod linkiem https://youtu.be/ZCESA-K1T1Y  Podczas transmisji będzie możliwe zadawanie pytań na czacie. Pytania będą przekazywane na bieżąco moderatorowi do ewentualnego uwzględnienia podczas dyskusji. 

Stream można będzie śledzić także w MDSM w innych pomieszczeniach (maksymalnie 120 osób według kolejności przyjścia). Istnieje także możliwość spotkania z Marianem Turskim podczas odsłonięcia muralu w ogrodzie MDSM o godz. 17.00.

Dziękujemy za zrozumienie i serdecznie zapraszamy.

Powrót