A HOUSE TO LIVE
A PLACE TO LEARN

Jesteśmy w Oświęcimiu, żeby przypominać o Auschwitz. Żeby przekonywać, że musimy wyciągać wnioski z przeszłości. Pokazujemy, że Oświęcim może być miejscem spotkań, pojednania i zrozumienia. Jesteśmy w Oświęcimiu, żeby Auschwitz się nie powtórzył.

Piękno

Konkurs rzeźbiarski

Fundacja na rzecz Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu ogłasza nabór na Konkurs rzeźbiarski "Piękno" inspirowany dziełami Igora Mitoraja.

Prace konkursowe wykonywane będą w glinie.

Konkurs ma charakter ogólnopolski, skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów.

Konkurs odbędzie się 9 marca 2024 r. w Fundacji na rzecz Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu (ul. Legionów 11, 32-600 Oświęcim).

Zapisy uczestników odbywają się drogą elektroniczną (info@mdsm.pl) i telefoniczną (608 528 337) od 1 lutego do 9 marca 2024 r.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad zgłoszenia i przebiegu konkursu znajdują się w regulaminie i załącznikach dostępnych poniżej.

Partnerzy: Miasto Oświęcim, Powiat Oświęcimski, Gmina Oświęcim, MAEM, OKSiR, Aksam, Austrotherm, Fitness Club 24, OMAG, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oświęcimiu, Energylandia.

Powrót