Dom według wartości

/

MĄDRZE O WARTOŚCIACH

"Po prostu spotkanie " z Anną Dymną

18 październiika 2021 r. wspólnie z Fundacją Konrada Adenauera zaprosiliśmy na spotkanie z Anną Dymną w ramach projektu "Dom według wartości", Rozmowę zatytułowaną "Po prostu spotkanie" poprowadził Leszek Szuster, wcześniej Anna Dymna w towarzysztwie autora, Łukasza Majerowskiego, odsłoniła mural w ogrodzie MDSM, upamiętniający jej wizytę.

Prezentujemy fotografie z wydarzenia autorstwa Dominika Smolarka i serdeczne zapraszamy do obejrzenia spotkania pod linkiem: Anna Dymna - spotkanie w MDSM - YouTube

„Dom według wartości” to projekt Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu i Fundacji Konrada Adenauera, będący kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM-u. Naszym celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się nasza praca, we współczesnym świecie. Do rozmowy zapraszamy przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym Domu.

 

Powrót