A HOUSE TO LIVE
A PLACE TO LEARN

Jesteśmy w Oświęcimiu, żeby przypominać o Auschwitz. Żeby przekonywać, że musimy wyciągać wnioski z przeszłości. Pokazujemy, że Oświęcim może być miejscem spotkań, pojednania i zrozumienia. Jesteśmy w Oświęcimiu, żeby Auschwitz się nie powtórzył.

ZATRUDNIMY PRACOWNIKA SEKRETARIATU

Fundacja na Rzecz Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu – instytucja o stabilnej kondycji finansowej i dobrych perspektywach rozwojowych – zatrudni: pracownika sekretariatu na umowę o pracę.

Wymagania:

• wykształcenie średnie bądź wyższe,

• biegła znajomość języka niemieckiego,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• dobra znajomość obsługi komputera,

• znajomość pakietu Office,

• wysoka kultura osobista,

• umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym,

• sumienność, uczciwość, punktualność i dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa sekretariatu,

• prowadzenie dokumentacji Zarządu i Rady Fundacji,

• odbiór i wysyłka poczty,

• samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

• wykonywanie prac administracyjno-biurowych,

• współpraca z innymi działami Fundacji,

• dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

- interesującą pracę w międzynarodowym zespole,

- atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania,

- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, również za granicą)

Podania wraz z kopiami dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje prosimy przesyłać na adres:

Międzynarodowy Dom Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu

ul. Legionów 11, 32-600 Oświęcim

Tel./fax: 033 / 843 12 11

dworzak@mdsm.pl