Dom według wartości

/

MĄDRZE O WARTOŚCIACH

Marian Turski Unde malum? Skąd zło?

5 pażdziernika 2021 r. wraz z Fundacją Konrada Adenauera zaprosiliśmy na spotkanie z Marianem Turskim w ramach projektu "Dom według wartości" Rozmowę zatytułowaną "Unde malum? Skąd zło?" prowadził Leszek Szuster. Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu było tak duże, że ze względu na ograniczenia pandemiczne, publiczność uczesticzyła w nim rozdzielona na 3 pomieszczenia naszego Domu - salę forum, w której odbyła się rozmowa oraz dwie inne sale, w których mozna było obejrzeć realcję na żywo. 

Możliwość bezpośredniego spotkania z Marianem Turskim mieli takze wszyscy, którzy wzięli udział w odsłonięciu muralu z wizerunkiem naszego gościa, autorstwa Łukasza Majerowskiego. 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania całej rozmowy https://youtu.be/ZCESA-K1T1Y

„Dom według wartości” to projekt Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu i Fundacji Konrada Adenauera, będący kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM-u. Naszym celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się nasza praca, we współczesnym świecie. Do rozmowy zapraszamy przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym Domu.

.

Powrót